ПрАТ "Полтавська Птахофабрика

CHAO «Poltawskaya pticefabrika»

Полтавська птахофабрика організована в 1956 році на базі птахокомбінату.

На сьогодняшній день фабрика входить до вертикально - інтегрованого холдінгу "Інтер-Єдінство". Який включає в себе 7 птахофабрик, 6 комбікормових заводів, завод з виробництву Преміксів та концентратів "Novacore", завод з виготовлення яєчних продуктів "Infood", а також торгівля товарами та кормами для тварин.

Основна задача ПрАТ "Полтавська птахофабрика" - це виробництво інкубаційного яйця, його інкубація та поставка добового молодняку на наші фабрики та нашим клієнтам.

Ми виробляєм добовий молодняк несушки кросів "Декалб Білий" та "Бованс Коричневий" на свої фабрики та нашим клієнтам. Також можливі поставки для населленя.

Наша продукція

ПРАТ "Полтавська птахофабрика" є офіційним імпортером батьківського поголів'я яєчних кросів курей Decalb White та Bovans Brows від компанії HENDRIX GENETICTS (Німеччина).

Детальніше про компанію Hendrix Genetics

На сьогодняшній день ПРАТ "Полтавська птахофабрика", повністю забезпечує добовим молодняком всі 7 птахофабрик холдінгу "Інтер-Єдінство" та проводить реалізацію іншим комерційним клієнтам з усієї України.

Детальніше про кроси Декалб Уайт, Бованс Браун та інкубаційне яйце власного виробництва.