FDW Wozniak

FDW Wozniak

Fermy Woźniak

Jesteśmy jednym z największych producentów jaj konsumpcyjnych i produktów przetwórstwa jajecznego w Europie od ponad 30 lat. Nasz wysoki potencjał produkcyjny, stabilna pozycja rynkowa oraz niezawodność dostaw, to charakter naszej marki. Ta szeroka paleta zintegrowanych działań sprawia, że jesteśmy rzetelnym i chętnie wybieranym partnerem biznesowym. 

Nasz rynek zorientowany jest na konsumenta i jego potrzeby, to on nas inspiruje i wyznacza kierunki naszych działań. Nowoczesny biznes powinien być organiczny, otwarty i pamiętać o tym, że ostatecznie decyduje człowiek. Dlatego też naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakość naszych produktów, optymalizowanie procesu wytwórczego szanując zasoby naturalne. Dążymy do perfekcji i ciągłego rozwoju, nieustannie wprowadzając innowacyjne rozwiązania, aby współpraca z naszymi klientami była efektywna. Od 1986 roku pracujemy, aby wspierać polską gospodarkę i przyczyniać się do jej wzrostu. Jako producent jaj konsumpcyjnych z trzydziestoletnim doświadczeniem i wypracowanym know-how, jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie. Nasza wiedza i doświadczenie pozycjonuje nas jako solidnego partnera w biznesie na rynku polskim i zagranicznym.

Od 1986 roku pracujemy, aby wspierać polską gospodarkę i przyczyniać się do jej wzrostu. Jako producent jaj konsumpcyjnych z trzydziestoletnim doświadczeniem i wypracowanym know-how, jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie. Nasza wiedza i doświadczenie pozycjonuje nas jako solidnego partnera w biznesie na rynku polskim i zagranicznym.